Operator Wózka Widłowego

Opis stanowiska

Zadaniem Brygadzisty jest optymalne planowanie zasobów ludzkich i materiałowych mające na celu realizacje założeń budżetowych oraz zapewnienie ciągłości dostaw komponentów i wyrobów gotowych zgodnie z harmonogramem produkcji. Zapewnienie najwyższych standardów produkcyjnych, jakościowych i BHP. Rolą Brygadzisty jest dbanie o rozwój i podnoszenie kompetencji podległego zespołu.

Zakres obowiązków i zadań:

    • przyjmowanie oraz wydawanie materiałów do / i z magazynu, zgodnie z przyjętymi ustaleniami oraz przepisami obowiązującymi w tym zakresie;
    • terminowe dostarczanie komponentów na linie produkcyjne;
    • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu w zakresie selekcjonowania oraz składowania materiałów;
    • aktywność w zakresie poprawiania, udoskonalania, poszukiwania nowych rozwiązań w procesach pracy zachodzących w dziale;
    • udział w inwentaryzacji ( miesięczna, półroczna, roczna);
    • kontrola stanów magazynowych

Wymagania kwalifikacyjne:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
    • mile widziany kurs z zakresu prowadzenia gospodarki magazynowej/ zarządzania magazynem
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT;

Oferujemy

    • umowa o pracę
    • przyjazna atmosfera, młody zespół
    • ubezpieczenie grupowe
    • premie miesięczną
    • dofinansowanie do posiłków

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)