PLANISTA PRODUKCJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Analiza potrzeb klienta i opracowywanie planów i harmonogramów produkcji
    • Tworzenie i analizowanie statusu zleceń produkcyjnych
    • Zapewnienie terminowej realizacji zleceń oraz bieżąca kontrola pod względem terminowości realizacji
    • Inicjowanie działań poprawiających efektywność planowania
    • Monitorowanie i analiza poziomu zapasów komponentów potrzebnych do zapewnienia ciągłości produkcji oraz realizacji zamówień
    • Tworzenie raportów do analizy danych z wykorzystaniem MS Excel
    • ´Scisła współpraca między działowa związana z realizacją wysyłek oraz terminowością dostaw
    • Praca w systemie ERP

Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie produkcją lub pokrewne),
    • Minimum roczne doświadczenie w planowaniu produkcji lub na podobnym stanowisku, w firmie o profilu produkcyjnym
    • Doświadczenie w pracy z systemami typu ERP
    • Dobra znajomość MS Office Excel
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
    • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
    • Silne zdolności analityczne
    • Dyspozycyjność
    • Silne zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, docelowo umowa na czas nieokreślony
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • Zdobycie cennych kwalifikacji oraz rozwoju w międzynarodowej firmie
    • Kompleksowe szkolenia na stanowiskach pracy
    • Stabilne zatrudnienie
    • Indywidualne plany rozwojowe
    • Samodzielność w działaniu
    • Benefity pracownicze
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy, oparta na wzajemnym szacunku
    • Parking blisko miejsca pracy

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BITO Technika Magazynowa,
Sp. z o.o.(Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez BITO Technika Magazynowa, Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem BITO Technika Magazynowa, Sp. z o.o, Ul. Europejska 12, 47-143 Zimna Wódka.