Operator Prasy

Opis stanowiska

Zadaniem Brygadzisty jest optymalne planowanie zasobów ludzkich i materiałowych mające na celu realizacje założeń budżetowych oraz zapewnienie ciągłości dostaw komponentów i wyrobów gotowych zgodnie z harmonogramem produkcji. Zapewnienie najwyższych standardów produkcyjnych, jakościowych i BHP. Rolą Brygadzisty jest dbanie o rozwój i podnoszenie kompetencji podległego zespołu.

Od kandydatów oczekujemy:

    • Znajomości, umiejętności i doświadczenia w procesach obróbki stali (gięcie, cięcie, prasowanie, etc..)
    • Gotowości wyjazdu do Niemiec na czas szkolenia ok 4-6 tygodni
    • Dobrej organizacji pracy własnej
    • Skoncentrowaniu na naukę i chęć podnoszenia kwalifikacji,
    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana

Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Kompleksową organizację wyjazdu do Niemiec
    • Gwarancji pracy w nowoczesnym Zakładzie Produkcyjnym po powrocie ze szkolenia w Niemczech
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Liczne szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy, oparta na wzajemnym szacunku

Zainteresowany?

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres email :
smo@bito.com
lub osobiście w siedzibie firmy : ul. Europejska 12, Zimna Wódka